KURUMSAL

1995 yılında kurulan Ocak  İnş. Temizlik ve Medikal San. Tic. Ltd. Şti. kendine özgü kalite, verim zamanında organizasyon vb. disiplinlerden üzerine düşeni almış köklü kurumlardan biridir.

Ocak İnş. Temizlik ve Medikal San. Tic. Ltd. Şti. temelinde ilk mop ve paspas grubunda üretime başlamıştır. Temizlik sektöründeki yaşanan hızlı gelişmeye mop ve aparatlarının yanı sıra temizlik setleri üretimine başlamıştır. Ardından piyasanın yönlendirmesi ile firmamız plastik ve metal çöp kovaları, üçlü çöp ayrışım üniteleri, belediye çöp arabaları, çamaşır arabaları yük taşıma arabaları, servis arabaları, yol bariyerleri ve atık pil kutuları ile ürün çeşitliliğini arttırmıştır. Daha çok üretmek anlayışında olan firmamız, tıbbi atık kovaları, böbrek küvet, ilaç saklama kutusu, kan örnek taşıma seti vb. medikal sağlık ürünlerini imalat ve satışını siz değerli müşterilerimize sunmuştur.

Firmamaız müşterilerine hızlı, esnek, güvenli, kalite ve uygun fiyatlarıyla hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Ocak İnş. Temizlik ve Medikal San. Tic. Ltd. Şti'nin amacı bundan sonra da  müşterilerini beklentilerinin ötesine taşıyarak yeni trendleri belirlemektedir.